Якщо Ви вирішили оселитися в нашому готелі «Чіллакс», розташованому в селі Яблуниця Івано-Франківської області – це дуже правильне рішення! Адже, окрім всіх традиційних розваг, доступних у Карпатах на гірськолижних курортах, Ви маєте можливість сходити на рибалку, де можна половити форель! Відстань до мальовничого ставка з фореллю від нас – лише трохи більше кілометра.

Рибалка форелі в Яблуниці – відмінний вид дозвілля на відкритому повітрі, який приносить лише позитивні емоції та користь для здоров’я, розвиває такі позитивні якості як терпіння та наполегливість. Успішно порибалити тут зможуть навіть люди, які ніколи раніше не тримали вудки у руках. Хазяїн ставка пояснить усі тонкощі такої риболовлі, а у разі труднощів навіть допоможе Вам надіти наживку на гачок.

Можна бути впевненим: Ви обов’язково зловите там форель! До речі, а Ви знаєте, що форель називають «царською рибою»? Це справжній делікатес – дуже смачний та корисний. Форель можна приготувати у різний спосіб: від копчення до запікання. Варіантів – безліч. Найпростіше, що можна зробити відразу, на місці, після риболовлі: зварити юшку або засмажити рибку на мангалі. А якщо хочете, принесіть її кухарям із ресторану нашого готелю Chillax – вони приготують такі страви зі спійманої Вами форелі, що оближете пальчики!

Де знаходиться

Яблуниця, Івано-Франківська обл.

Розташування на карті