Водоспад Капливець розташований в межах південно-східної частини міста Яремче Івано-Франківської області (від нашого готелю «Чіллакс» відстань сюди становить приблизно 25 кілометрів).  Цей водограй знаходиться в місці, де невеликий потік під назвою Пишний (притока Прута) перетинає скельний масив. Цікаво, що водоспад Капливець із моменту свого утворення був двокаскадним, а в результаті червневої повені 2020 року в ньому додався ще один каскад. Висота найвищого каскаду становить 4 метри.

Хоча водограй Капливець і не відрізняється ні великою висотою, ні величезною кількістю щомиті падаючої води, все одно тут варто побувати, щоб побачити цю надзвичайну красу і почути неповторний тоненький мелодійний «голос», завдяки якому і отримав він свою назву. Перебуваючи поблизу цього водограю, Ви будете ніби в справжній казці!

А ще звідси відкривається чудовий вид на високогірну річку Прут і прилеглі території. Безсумнівно, перебування в такій мальовничій локації забезпечить Вам заряд позитивної енергії і чудові емоції на тривалий час. Додатковим бонусом при цьому буде можливість поповнити свої сторінки у соцмережах унікальними фото і відеороликами. Сміливо вирушайте в дорогу до водоспаду Капливець – тут прекрасно у будь-яку погоду!

Де знаходиться

Яремче, Івано-Франківська обл.

Розташування на карті