Літній відпочинок у Карпатах дає багато різноманітних можливостей. Ви можете оглядати різноманітні природні, історичні та етнографічні пам’ятки, підніматися на гірські вершини, гуляти лісами та полонинами, збирати гриби та ягоди, рибалити, грати в активні ігри, займатися йогою або просто засмагати. А крім цього є ще одне захоплююче заняття – рафтинг (сплав гірськими річками на надувних човнах – рафтах або на каное).

Найкращим місцем у Карпатах для рафтингу, безумовно, є високогірна річка Прут, яка бере свій початок на гірському масиві Чорногора, на схилі Говерли – найвищої гори України. Прут є одним із найдовших притоків Дунаю. Довжина його – 967 кілометрів (із них територією України – 272 кілометри). Якщо Ви проживаєте в нашому готелі «Чіллакс», то здійснити сплав по Пруту найкраще на ділянці від Ворохти до Яремче (можна починаючи від Татарова) – відправну точку маршруту вибирайте на свій розсуд.

Хоча рафтинг на річці вважається екстремальним видом спорту, він цілком безпечний і практично не вимагає ніякої спеціальної підготовки – достатньо докладного інструктажу досвідченого інструктора. До сплаву по Пруту допускаються практично всі охочі віком старше 10 років (тільки для підлітків до 18 років необхідна письмова згода батьків та присутність хоча б одного з них у групі).

Усім туристам, що беруть участь у сплаві, обов’язково видається необхідне екіпірування:

  • костюм із теплоізолюючої водовідштовхувальної тканини;
  • куртка з водовідштовхувальної тканини;
  • рятівний жилет;
  • захисний шолом.

Рафтинг на річці Прут – це унікальна можливість помилуватися карпатською природою та отримати при цьому порцію адреналіну. Сплав на рафтах або каное – чудова розвага для всієї родини, відмінний варіант для поїздки з друзями чи колегами по роботі. Сплав річкою на рафтах або каное викликає масу позитивних емоцій і стане незабутньою пригодою для всіх любителів гострих відчуттів!

Де знаходиться

Ворохта, Івано-Франківська обл.

Розташування на карті