Якщо Ви оселитесь у нашому гостьовому будинку «Чіллакс» у селі Яблуниця, то не упустіть шанс відвідати ДиноПарк (парк динозаврів), що знаходиться в селі Поляниця (розташовано поряд із курортом Буковель) – це лише за десять кілометрів від нас. Потрапивши на територію цього унікального парку, Ви начебто перенесетеся в доісторичні часи, на мільйони років тому.

Загалом тут виставлено 24 постаті динозаврів (у тому числі аргентинозавр, стегозавр, тиранозавр, трицератопс, едмонтозавр тощо), а також 10 сучасних тварин, серед яких слон, крокодил, бурий ведмідь та деякі інші. Усі фігури тварин виконані у натуральну величину. До того ж, багато хто з них ще й роботизовані: повертають голову, рухають кінцівками, моргають, роззявляють пащу і навіть загрозливо гарчать!

Навіть на дорослих таке видовище справляє незабутнє враження! Що вже говорити про дітей, які не можуть приховати свого щирого захоплення! А ще до деяких динозаврів можна залізти прямо в пащу або, якщо є таке бажання, то і покататися на ньому. Дуже зручно, що біля кожного експонату на цій дивовижній виставці є інформаційна табличка, де наводиться докладний опис даної тварини, період проживання її на Землі, особливості тієї епохи та інші актуальні відомості. Дуже цікаво та пізнавально!

Де знаходиться

Поляниця, Івано-Франківська обл.

Розташування на карті