Скеля  Слон  знаходиться в гірському масиві Ґорґани, на західних схилах гори Маковиця (висота – 984 метри). Розташована вона на річці Прут на схід від центральної частини Яремче Івано-Франківської області. Згідно зі твердженнями вчених, скеля ця утворена мільйони років тому назад і складається з порід крейдяного флішу (різновид морських порід уламкового походження). Рослинності на ній дуже мало.

Якщо дивитися на скелю здалеку, то на флішевій породі можна побачити силует слона. Саме з цієї причини її назвали «Слон». Вигляд цієї скелі із зображенням слона настільки оригінальний, що десятки тисяч туристів щороку приїжджають сюди, щоб помилуватися цим природним дивом природи.

Від нашого гостьового будинку «Чіллакс» у селі Яблуниця до скелі Слон трохи більше ніж 30 кілометрів. Потрібно доїхати до центру Яремче, а далі їхати до вулиці Підскельної, яка веде до річкової набережної з цією унікальною пам’яткою природи, розташованою на іншому березі річки Прут. Відзначимо, що біля скелі Слон немає активних розваг, зате тут можна чудово відпочити і вдосталь намилуватися красою прибережних пейзажів у спокої та тиші!

Де знаходиться

Яремче, Івано-Франківська обл.

Розташування на карті