Проблеми здоров’я та духовного світу людини стають усе більш популярними й актуальними у XXI столітті. Багато вчених стверджують, що для збільшення працездатності необхідно змінити обставини й змусити мозок розслабитися. Ідеальним варіантом для релаксу, медитації та відновлення сил буде йога-тур у Карпати з проживанням у гостьовому будинку «Чіллакс».

Приголомшливі за своєю красою карпатські гори й хвойний ліс навколо, безсумнівно, дуже добре вплинуть на Вашу нервову, дихальну та серцево-судинну систему, зміцнять імунітет і поліпшать життєвий тонус організму. Сучасний і екологічно чистий інтер’єр готелю Chillax допоможе розслабитися та набратися нових сил. А заняття йогою у Карпатах суттєво посилять позитивний ефект!

ИДЕАЛЬНАЯ ЙОГА ДЛЯ ТЕЛА И ДУШИ

Ідеальна йога для тіла й душі

Йога у відпустці – найкраще рішення для тих, хто відчуває стрес і одночасно потребує фізичних вправ. Розроблені індійськими мудрецями комплекси вправ – відмінний спосіб удосконалити своє тіло, заспокоїти розум і душу. Йогу можуть практикувати люди практично будь-якого віку, її ефекти різноманітні: завдяки їй Ви не тільки вдосконалите своє тіло, але й відчуєте помітне поліпшення свого здоров’я!

Практикуючи йогу на лоні карпатської природи, Ви зможете заспокоїтися, зібратися з думками та пізнати секрети самовдосконалення в повній гармонії. Йога в цілому дуже позитивно впливає на тіло, психіку й емоції, а значить, на здоров’я людини та її благополуччя. Для багатьох йога з часом стає способом життя. Наведемо самі основні переваги занять йогою.

йога в карпатах

Йога позитивно впливає на хребет і все тіло

Вправи йоги поєднують ізометричне напруження м’язів із розтяжкою, подовжують хребет за рахунок активної м’язової роботи, збільшують рухливість суглобів та усувають м’язові контрактури. Подовження хребта завдяки активації м’язів знижує навантаження на міжхребцеві диски, котре виникає через сили тяжіння.

Пози йоги з поворотами збільшують рухливість хребта, задіяють короткі м’язи хребта, зміцнюють косі м’язи живота та спини, масажують внутрішні органи – усе це сприяє кращому травленню та звужує талію, формуючи струнку фігуру. При зайняттях йогою Ваші м’язи тонізуються й оновлюються.

Регулярно тренуючись, замість напруги, ми відчуваємо себе приємно розслабленими. Йога збільшує гнучкість тіла, збільшує діапазон рухів, подовжує сухожилля, зв’язки та м’язи, у тому числі ті, котрі не використовуються щодня. Завдяки цьому усувається багато негативних факторів, які виникають при малорухливому способі життя.

ЙОГА ПОЛОЖИТЕЛЬНО ВЛИЯЕТ НА ПОЗВОНОЧНИК И ВСЕ ТЕЛО

Йога розслабляє, заспокоює розум і знімає стрес

Практика йоги допомагає заспокоїти розум. Інші динамічні форми руху активують стимулюючу симпатичну нервову систему, котра викликає підвищення активності адреналіну, почастішання серцебиття, прискорення дихання, підвищення артеріального тиску тощо. Вправи йоги також призводять до активізації парасимпатичної системи, тому вони ефективно знижують рівень стресу, позитивно впливають на гормони. Заняття йогою зазвичай закінчуються шавасаною – позою повного розслаблення і відновлення, котрих так потребують сучасні, зайняті та втомлені люди. Після йоги тіло й розум приємно розслаблені, без жодного напруження.

Йога расслабляет, успокаивает ум и снимает стресс

Йога підтримує обмін речовин, очищає від шлаків і забезпечує красиву фігуру

Регулярна практика йоги внаслідок поліпшення оксигенації та масажу внутрішніх органів прискорює обмін речовин і допомагає схуднути та зберегти фігуру. Це також простий і ефективний спосіб детоксикації та очищення від токсинів. Під час вправ, коли ми стимулюємо обмін речовин, токсини виводяться із внутрішніх органів набагато швидше, ніж зазвичай.

Багато поз йоги, наприклад, перевернуті, прискорюють виведення токсинів, помітно впливаючи на стан шкіри й зменшуючи целюліт. Крім того, заняття йогою підсилюють відчуття тіла. Завдяки цілісному підходу до тіла й людини, йога позитивно впливає на сприйняття самого себе та вчить звертати увагу на відповідні звички. Поєднання вправ, які покращують самопочуття й приносять радість, із корисною для тіла дієтою – запорука гарного здоров’я й стрункої фігури.

ЙОГА ПОДДЕРЖИВАЕТ ОБМЕН ВЕЩЕСТВ, ОЧИЩАЕТ ОТ ШЛАКОВ И ОБЕСПЕЧИВАЕТ КРАСИВУЮ ФИГУРУ

Йога – ефективний засіб від багатьох недугів

Наукові дослідження підтверджують, що заняття йогою в поєднанні з дихальними вправами й медитацією допомагають зменшити біль у людей з онкологічними захворюваннями, розсіяним склерозом, аутоімунними захворюваннями та гіпертонією. Під час вправ кров і весь організм краще насичуються киснем. Насичена киснем кров ефективно переміщається до клітин усього тіла.

Навіть легка практика йоги знижує частоту серцевих скорочень у стані спокою, допомагає приводити кров’яний тиск у норму. Підвищена гнучкість тіла знімає болі у спині та шиї, менструальні спазми, допомагає вилікувати ревматизм та інші хронічні захворювання. Йога запобігає виникненню скутості й онімінь, зберігаючи Ваше тіло гнучким, витонченим і з хорошою поставою.

Йога - эффективное средство от многих недугов

Йога насичує киснем усе тіло й підвищує імунітет

Глибоке дихання під час вправ йоги й дихальних технік, часто використовуваних у йозі, збільшує обсяг легенів і приводить людину до стану глибокого розслаблення. Змінюючи характер дихання та поглиблюючи дихання, ми не тільки насичуємося киснем, але й заспокоюємося, зменшуємо стрес і вчимося контролювати свої емоції. Тіло, яке насичене киснем, розтягнуте, розслаблене й знаходиться в оптимальному стані, має кращий імунітет і менше схильне до хвороб.

Йога насыщает кислородом все тело и повышает иммунитет

Йога вчить бути тут і зараз

Йога сприяє побудові відносин між свідомим тілом і відкритим розумом. Під час вправ, контролюючи дихання та ретельно виконуючи асани, ми зосереджуємося на собі й на теперішньому моменті, що дуже корисно для душевного спокою. Асани виконуються симетрично з обох сторін тіла. Ми усвідомлюємо, наскільки важливий баланс як у нашому тілі, так і в повсякденному житті. З кожною наступною практикою ми помічаємо, як збільшується діапазон рухів, що вчить нас бути терплячими й прагнути до досягнення своїх цілей.

Йога учит быть здесь и сейчас

Йога – для всіх, незалежно від статі, віку, ваги та фігури

Є багато різних видів йоги, котрі викладають різні школи та вчителі. Так що кожен може знайти щось для себе. Практика йоги враховує індивідуальні можливості кожного з нас. Кожне тіло індивідуально, має різний діапазон рухів, що дуже важливо при заняттях йогою. У більшості асан є варіанти, котрі дозволяють виконувати їх навіть новачкам або людям із різними захворюваннями.

Йога – заняття для всіх, незалежно від віку й ваги. Їй можна займатися навіть під час вагітності, а також при деяких травмах або захворюваннях (звичайно, у таких випадках варто заздалегідь проконсультуватися з лікарем). Варто спробувати кілька різних видів йоги, щоб освоїти практики, відповідні Вашому темпераменту й потребам. Усе, що Вам потрібно, щоб почати займатися йогою, – це відкритість, трохи волі, килимок для йоги та зручний одяг.

До речі, що стосується килимка, то він потрібен не завжди. Коли Ви вирушаєте в похід або на прогулянку, він може навіть заважати. Йога пропонує безліч асан, які можна виконувати без килимка, використовуючи все, що є під рукою: лавки, стовбури дерев, великі камені та інші подібні предмети. Включаючи ці природні засоби в свою практику, Ви отримуєте додатковий бонус: Ви розкриваєте свій творчий потенціал, що корисно не тільки для Вашої практики йоги, але й для повсякденного життя.

Йога - для всех, независимо от пола, возраста, веса и фигуры

Чим ще зайнятися, проживаючи у готелі «Чіллакс»?

Готель Chillax – гостинний будинок, що поєднує традиції української архітектури з вимогами сучасного туриста. Це чарівне місце для проживання ідеально підходить для людей, які цінують відпочинок і хочуть позабути про повсякденні турботи. Оточуючі долину карпатські гори, по яких проходять пішохідні та велосипедні маршрути, покриті первозданним лісом.

Узимку туристи, звичайно, віддають перевагу зимовим видам спорту: катанню на лижах, санках, сноубордах; у теплу пору року їх приваблюють зелені ліси, повні грибів і ягід, неповторна умиротворена атмосфера та прекрасні види з гірських вершин. Пологі й менш завантажені маршрути ідеально підходять для сімейних поїздок і неспішних прогулянок.

Останнім часом усе більш популярною стає скандинавська ходьба – це прекрасний спосіб підтримувати м’язи у тонусі, така ходьба має чудовий лікувальний ефект і сприяє швидкому відновленню після травм. Можна бігати підтюпцем, а за бажанням – покататися на коні або квадроциклі, пограти у бадмінтон, порибалити на озері або спуститися по гірській річці на катамарані, відвідати атракціони у Буковелі. Варіантів дозвілля – безліч, усі перерахувати просто неможливо, кожен відпочивальник може вибрати заняття до душі!

Медитація, релаксація, вдосконалення мистецтва дихання, відчуття теплих сонячних променів, смачна веганська, українська та європейська кухня, незабутні походи на гори Хом’як, Говерла, Петрос (Чорногора) – усе це Ви можете здійснити, приїхавши на відпочинок в екологічно чистий сучасний гостьовий будинок Chillax у Карпатах, розташований поблизу від знаменитого гірськолижного курорту «Буковель».

Готель «Чіллакс» у селі Яблуниця – це унікальне чудове місце, де побувавши вперше, Вам напевно захочеться повертатися сюди знову й знову!