У селі Поляниця, розташованому поруч із знаменитим курортом «Буковель» (це приблизно за 10 кілометрів від нашого готелю «Чіллакс») є багато різних визначних пам’яток. Але, мабуть, найоригінальнішою та найкреативнішою з них є Перевернута Хата – справжнє архітектурне диво!

Тільки уявіть собі: Хата має фундамент, але він знаходиться нагорі; дах – унизу, спирається на землю; коли заходите у Будинок – потрапляєте на горище, також там є туалет; піднімаєтесь масивними дерев’яними сходами вгору – а там перший поверх. І ходите ви не по підлозі, а по стелі; при цьому вгорі бачите підлогу, на якій розташовані дивани, ліжко, крісла, опудало лисиці і навіть яблука на столі. Особливу увагу у всіх відвідувачів привертає стілець «справжнього гуцула».

Не варто боятися, що якийсь із цих предметів впаде вам на голову, адже всі вони надійно закріплені! Але все це настільки незвичайно, що навіть ваш мозок не віритиме вашим очам! Багато туристів кажуть, що у них у Перевернутій Хаті виникало таке відчуття, ніби вони потрапили в інший простір та інший вимір! А які шедевральні унікальні фото виходять тут!

Спробуйте самі – як це ходити по стелі!

Де знаходиться

Поляниця, Івано-Франківська обл.

Розташування на карті