Каскадний водоспад Пробій (інша його назва – Яремчанський водоспад) розташований у межах міста Яремче Івано-Франківської області, на території Карпатського національного природного парку. Цей унікальний водоспад немов «пробиває» шлях річки Прут серед гірських порід – звідси і така незвичайна назва – «Пробій». Вода при цьому з сильним гуркотом падає з висоти 8 метрів під кутом майже 45 градусів. Видовище просто приголомшливе! Спостерігати за падаючою водою можна нескінченно!

На відміну від багатьох інших водоспадів, оглядати цей можна з багатьох точок, в тому числі і з пішохідного містка (довжиною 12 і висотою 20 метрів). Відзначимо, що зрідка знаходяться безрозсудні відчайдухи, які стрибають з цього містка. Однак не варто брати з них приклад, адже стрибок із містка в бурхливий водоспад смертельно небезпечний!

Також будьте гранично уважні, якщо занадто наблизитеся до водоспаду в пошуках кращої точки для фото- або відеозйомки, тому що мокрі камені дуже слизькі, й є ризик посковзнутися і впасти в стрімкий потік. Не ризикуйте даремно своїм життям!

Водоспад Пробій – одна з тих пам’яток, де у повній мірі можна відчути силу і велич карпатської природи, вдосталь помилуватися її первозданною красою. За радянських часів тут знімали свої кліпи такі зірки української естради як Софія Ротару, Володимир Івасюк і Назарій Яремчук. Саме після цього водоспад Пробій і став своєрідною меккою для безлічі туристів.

Якщо Ви побуваєте тут, то напевно не пошкодуєте! Тим більше, що, приїхавши сюди в Яремче, можна побачити не тільки цей водоспад, який іноді називають «українською Ніагарою», а й побувати на найбільшому в Закарпатті сувенірному ринку, де величезний вибір місцевих продуктів, а також предметів побуту та одягу, виготовлених місцевими гуцульськими умільцями.

А ще – поруч із водоспадом знаходиться знаменитий ресторан-музей «Гуцульщина», де можна ситно і порівняно недорого перекусити (в меню в основному страви гуцульської кухні) в автентичній обстановці.

Відстань від нашого готелю «Чіллакс» до водоспаду Пробій в Яремчі становить близько 30 кілометрів. Тому поїздка не займе багато часу, якщо Ви, звичайно, самі не захочете там затриматися, щоб вдосталь налюбуватися місцевими красотами!

Де знаходиться

Яремче, Івано-Франківська обл.

Розташування на карті