Вольєрне господарство Карпатського національного природного парку знаходиться на південно-західній околиці міста Яремче. Воно займає значну територію (5,3 га), розділену на кілька зон, де можна побачити багатьох різних тварин та птахів, які мешкають у Карпатах. Варто зазначити, що це вольєрне господарство, яке іноді називають Яремчанським звіринцем, суттєво відрізняється від звичайного зоопарку.

Головна та ключова відмінність – тут звірі та птахи живуть не в тісних клітках, а в умовах максимально допустимої свободи. Увійшовши на територію господарства, Ви побачите великий ставок, береги якого прикрашені різноманітними різьбленими дерев’яними елементами в традиційному карпатському стилі. У ставку плавають лебеді та качки.

Далі йдуть просторі обгороджені території, де утримуються олені, кабани, козулі та інші дикі тварини. Для зручності відвідувачів обладнано достатньо високих оглядових майданчиків, щоб можна було краще спостерігати за тваринами. Також тут можна побачити орлів, різні різновиди фазанів, голубів та інших пернатих.

До речі, туристам дозволяється годувати мешканців звіринця. Відповідний корм можна придбати тут же, неподалік від вольєрів. А можна купити гостинці звіряткам завчасно, напередодні відвідин звіринця. Зокрема, можна взяти із собою яблука, капусту, кукурудзу, гарбуз, моркву тощо.

Від нашого гостьового будинку «Чіллакс» до Яремчанського звіринця – трохи більше ніж 30 кілометрів. Знайти його у Яремчі досить просто – від центру міста до нього ведуть покажчики. Відвідування вольєрного господарства Карпатського НПП напевно принесе Вам величезне задоволення!

Де знаходиться

Яремче, Івано-Франківська обл.

Розташування на карті